Czas się skończył…

Zakończyły się XVII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mimo kapryśnej pogody odwiedzili 10 niezwykłych obiektów w Małopolsce. Podczas dwóch weekendów mieliśmy przyjemność gościć ponad 9200 osób.

Dziękujemy tym, którzy odwiedzili nas w cerkwi prawosławnej i kościele pw. św. Marka w Krakowie, cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć w Chełmku, Bobrku i Oświęcimiu. Dziękujemy, że mimo niesprzyjającej pogody wybrali się Państwo na spacer do Ogrodu Botanicznego oraz Collegium Maius, gratulujemy tym, którzy dotarli do Jędrzejowa, Książa Wielkiego i kaplicy w Dalewicach.

Wszystkich, którzy zebrali komplet pieczątek, bardzo prosimy o kontakt: [email protected] (na informacje od Państwa czekamy do 31 maja). Czekają zestawy MIKowych upominków!

Dziękujemy za udział w krakowskich spacerach, wycieczce autokarowej oraz innych wydarzeniach dodatkowych.

Bardzo dziękujemy Gospodarzom wszystkich obiektów za zaangażowanie, wsparcie i wyrozumiałość. Jesteśmy też wdzięczni za pomoc Współorganizatorom i Partnerom. Bardzo dziękujemy wspaniałym Wolontariuszom, którzy dzielnie wspierali nas w procesie organizacji i realizacji Dni.

Zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez Małopolski Instytut Kultury, a na kolejne, XVIII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego zapraszamy za rok!

MAŁOPOLSKI INSTYTUT KULTURY W KRAKOWIE, ul. 28 lipca 1943 17c, 30-233 Kraków, tel.: +48 12 422 18 84, 631 30 70, 631 31 75, NIP: 675 000 44 88 | Projekt i wykonanie | Polityka prywatności