Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za udział w XVI Małopolskich Dniach Dziedzictwa Kulturowego.
Podczas dwóch weekendów 11 zabytków odwiedziło ponad 7 tys. osób.

Dziękujemy tym, którzy odwiedzili nas w hangarze lotniczym, forcie Tonie w Krakowie, dworze w Michałowicach, pałacu w Brzesku, Tarnowskich Wodociągach, na cmentarzu w Lubince, w pałacu Larischa, Klubie Garnizonowym w Krakowie, Muzeum PTTK w Gorlicach, pałacu w Siarach oraz na cmentarzu na Przełęczy Małastowskiej.

Dziękujemy za udział w wycieczce po cmentarzach gminy Pleśna, objeździe autokarowym po fortach Twierdzy Kraków, spacerach po Brzesku, Lubince, wycieczce rowerowej po Krakowie, wycieczce górskiej oraz innych wydarzeniach dodatkowych.

Bardzo dziękujemy Gospodarzom wszystkich obiektów za zaangażowanie, wsparcie i wyrozumiałość. Jesteśmy też wdzięczni za pomoc Współorganizatorom i Partnerom. Bardzo dziękujemy wspaniałym Wolontariuszom, którzy dzielnie wspierali nas w procesie organizacji i realizacji Dni.

Zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez Małopolski Instytut Kultury, a na kolejne, XVII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

MAŁOPOLSKI INSTYTUT KULTURY W KRAKOWIE, ul. 28 lipca 1943 17c, 30-233 Kraków, tel.: +48 12 422 18 84, 631 30 70, 631 31 75, NIP: 675 000 44 88 | Projekt i wykonanie | Polityka prywatności